Czy warto zamontować alarm Satel w domu?

Image

Inteligentne systemy alarmow Satel oferują wygodę użytkowania i najwyższy poziom bezpieczeństwa. Nie tylko chronią posiadłość przed włamaniem i wandalizmem, lecz także reagują na zdarzenia losowe. Decydując się na montaż monitoringu, warto wybrać zestaw od renomowanego producenta. Sprawdź, czy warto zainstalować alarm Satel!

Alarm Satel – zadbaj o bezpieczeństwo domu

System alarmowy Satel został wyposażony w zaawansowane funkcje, takie jak zdalny monitoring, inteligentne sterowanie i obsługę mobilnych aplikacji. Wariant Integra jest odporny na awarie, co ważne, działa nawet w przypadku przerw w dostawie prądu. Dzięki temu zapewnia poczucie bezpieczeństwa i spokoju. Systemy alarmowe Satel są elastyczne i skalowalne, co pozwala dostosować je do wielkości budynku i potrzeb użytkowników. Można je wyposażyć w czujki zbicia szyby, siłowego forsowania drzwi lub zmianę położenia obiektu. Wspomniane elementy wykrywają niepokojące zdarzenia, a następnie przekazują informację do centrali. Na uwagę zasługują dualne czujki ruchu, które wykorzystują podczerwień i fale radiowe. Takie rozwiązanie zmniejsza ryzyko fałszywych alarmów w miejscach, narażonych na przeciągi i gwałtowne zmiany temperatur.

System alarmowy Satel – dlaczego warto w niego zainwestować?

Wybierając system alarmowy Satel, warto też zwrócić uwagę na manipulator. Producent proponuje zarówno modele tradycyjne, jak i dotykowe, czy z klawiaturą dotykową. Urządzenia pozwalają na sterowanie alarmem, nierzadko umożliwiają też zarządzanie automatyką budynkową. Nowoczesny system zapewnia skuteczną ochronę przed różnymi zagrożeniami. Niektóre czujki umożliwiają też sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem, czy roletami. To prosty sposób na ograniczenie liczby urządzeń działających w nieruchomości. Dzięki temu możemy znacznie zaoszczędzić. Alarmy Satel można zintegrować z innymi systemami, co znacząco zwiększa poczucie bezpieczeństwa. Nie tylko zmniejsza ryzyko włamania, lecz także wykryje dym, wodę lub wyciek gazu. W ten sposób stworzymy inteligentny system zarządzania domem.

Czym kierować się przy wyborze alarmu do domu?

Alarmy Satel zapewniają wygodne i bezawaryjne działanie. Urządzenia zostały wyposażone w nowoczesne technologie, dzięki czemu spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Firma produkuje sprzęt wyłącznie z wysokiej jakości komponentów, co przekłada się na ich niezawodność. System Satel oparty na centrali alarmowej Perfecta współpracuje zarówno z czujkami bezprzewodowymi, jak i przewodowymi. W zestawie znajdziemy manipulator klawiaturowy, który ułatwia codzienną obsługę alarmu. System można sterować za pomocą aplikacji lub pilota. Pozwala on wydzielić dwie niezależne strefy, dla każdej z nich należy przypisać jeden z trybów czuwania (pełny, dzienny lub nocny). Należy podkreślić, że system bazujący na centrali Perfecta jest łatwy w montażu, konfiguracji i obsłudze.

Alarm – nowoczesne rozwiązania

System składa się z centrali alarmowej i czujników, dzięki czemu błyskawicznie reaguje w sytuacji zagrożenia. W przypadku niebezpieczeństwa powiadomi właściciela i odpowiednie służby. Na uwagę zasługuje też wbudowany moduł GSM/GPRS, który obsługuje dwie karty nano-SIM. Takie rozwiązanie zapewnia ciągłość komunikacji, nawet wtedy, gdy wystąpią problemy u jednego operatora. W takiej sytuacji alarm Satel przełączy się na drugą kartę. Wspomniany moduł oferuje szereg przydatnych funkcji:

  • sterowanie przez SMS,
  • powiadomienia PUSH,
  • weryfikacja audio,
  • zdalna konfiguracja przy pomocy programu Perfecta Soft,
  • monitoring zdarzeń (np. do stacji monitorującej firmy ochroniarskiej).

Alarm zapewnia ochronę budynku i jego otoczenia, dzięki czemu możemy spokojnie pojechać na wakacje. Jeśli nie jesteśmy pewni, czy uzbroiliśmy go przed wyjściem z domu, wystarczy załączyć czuwanie. System wyśle powiadomienie na telefon, gdy ktoś się włamie, domownik rozbroi alarm lub doszło do awarii zasilania. Jeśli potrzebujesz wsparcia w wyborze zestawu do monitoringu, skontaktuj się ze specjalistą ze sklepu EC System.

Leave a Reply